Ledning

Thomas Bjuhr

VD, planering

08-519 396 41

Thomas.bjuhr@inreco.se

Oscar Petersen

Prisförfrågan byggtjänster

073 626 63 65

info@ormstabygg.se

Rickard Westberg

Kundansvarig, Prisförfrågan möbelmontering

070 854 21 58

Rickard.westberg@inreco.se

 

Sälj

Patric Brunn

Sälj

Prisförfrågan köksmontering

070 975 44 11

Patric@montage1.se

Mika Korpinen

Sälj

08-519 396 53

Mika.korpinen@inreco.se

[/col]

Therese Rönns Palmgren 

Administration

073-200 01 66

Therese.palmgren@inreco.se

Planering

Thomas Bjuhr

VD, Planering

08-519 396 41

Thomas.bjuhr@inreco.se

[/col]
[/row]

Lager

Daniel Eliasson

Lager

072 565 39 50

daniel.eliasson@inreco.se

Ruwan Wijerathina

Lagerassistent

Ekonomi

Carita Sjöberg Wallén

Ekonomiansvarig/Löneansvarig

08-519 396 51

Carita.sjoberg@inreco.se

Michelle Lindberg

Ekonomi/lön

08-519 396 52

Michelle.lindberg@inreco.se

Malin Blomgren

Ekonomi/lön

08-519 396 47

Malin.blomgren@inreco.se

Peter Andreasson

Ekonomi/lön

08-519 396 43

Peter.adreasson@inreco.se

[/col]
[/row]

Vi är RT Inreco AB

RT Inreco AB grundades år 2000 och har sedan dess gett företag och offentlig sektor möjlighet att trivas i sina kontorslokaler. Inreco är ett engagerat, lyhört och lösningsorienterat företag.
Vi är vana med att arbeta effektivt och hjälper våra kunder med stort som smått. Målsättningen i varje företag i varje uppdrag är att kunder själv ska kunna koncentrera sig på sin egen kärnverksamhet, vi ordnar resten.

Miljöpolicy

RT Inreco Ab tar ett aktivt miljöansvar. Vårt mål är att bidra till en hållbar utveckling av samhället och vara en viktig aktör för miljöarbete inom vår bransch. Allt emballage sorteras och återvinns. Vi samplanerar våra transporter för en minimerad miljöpåverkan.